W gminie Wolbrom rusza modernizacja oświetlenia na dwóch przejściach dla pieszych. Władze Wolbromia zapowiedziały prace mające na celu oświetlenie newralgicznych przejść dla pieszych. Radni podczas lutowej sesji Rady Miejskiej zgodzili się przeznaczyć na ten cel 40 tysięcy złotych, stanowiących pomoc finansową dla samorządu województwa.