Zapowiedź: SPR Olkusz – TS MKS San Jarosław (11.01.2019)

Już w ten weekend po zimowej przerwie powrócą rozgrywki 1. Ligi kobiet w piłce ręcznej. W ramach pierwszego spotkania rundy wiosennej w niedzielę 13 stycznia o godzinie 18:00 szczypiornistki SPR Olkusz zmierzą się przed własną publicznością z drużyną TS MKS San Jarosław.

Drużyna podopiecznych trenera Marcina Księżyka w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonała na wyjeździe KS Otmęt Krapkowice 24:42, dzięki czemu skończyły pierwszą połowę sezonu 2018/2019 na 4. miejscu w ligowej tabeli, gromadząc na swoim koncie 22 „oczka”. Dla porównania szczypiornistki z Podkarpacia uległy na wyjeździe ekipie MKS AZS UMCS Lublin 22:30, plasując się obecnie na 10 miejscu, mając na swoim koncie zaledwie 6 punktów. Do liderek 1. Ligi kobiet w piłce ręcznej, czyli innej drużyny z Jarosławia, mianowicie SPR JKS Jarosław podopieczne Marcina Księżyka tracą 8 punktów, tak więc w niedzielnym spotkaniu zdecydowanie warto dać z siebie wszystko.

Tradycyjnie gorąco zachęcam Państwa do głośnego dopingowania zawodniczek Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz na hali MOSiR w Olkuszu już w niedzielę o godzinie 18:00. Tych z Państwa, którzy nie będą w stanie osobiście kibicować zapraszam z kolei do śledzenia transmisji na żywo z tego spotkania, która rozpocznie się na naszej stronie na Facebooku równo z pierwszym gwizdkiem sędziego.

zdjęcie przykładowe: Anna Niewiadomska (SPR Olkusz)

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *