Zapowiedź: SPR Olkusz – TS MKS San Jarosław (11.01.2019)

Już w ten weekend po zimowej przerwie powrócą rozgrywki 1. Ligi kobiet w piłce ręcznej. W ramach pierwszego spotkania rundy wiosennej w niedzielę 13 stycznia o godzinie 18:00 szczypiornistki SPR Olkusz zmierzą się przed własną publicznością z drużyną TS MKS San Jarosław.

Drużyna podopiecznych trenera Marcina Księżyka w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonała na wyjeździe KS Otmęt Krapkowice 24:42, dzięki czemu skończyły pierwszą połowę sezonu 2018/2019 na 4. miejscu w ligowej tabeli, gromadząc na swoim koncie 22 „oczka”. Dla porównania szczypiornistki z Podkarpacia uległy na wyjeździe ekipie MKS AZS UMCS Lublin 22:30, plasując się obecnie na 10 miejscu, mając na swoim koncie zaledwie 6 punktów. Do liderek 1. Ligi kobiet w piłce ręcznej, czyli innej drużyny z Jarosławia, mianowicie SPR JKS Jarosław podopieczne Marcina Księżyka tracą 8 punktów, tak więc w niedzielnym spotkaniu zdecydowanie warto dać z siebie wszystko.

Tradycyjnie gorąco zachęcam Państwa do głośnego dopingowania zawodniczek Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz na hali MOSiR w Olkuszu już w niedzielę o godzinie 18:00. Tych z Państwa, którzy nie będą w stanie osobiście kibicować zapraszam z kolei do śledzenia transmisji na żywo z tego spotkania, która rozpocznie się na naszej stronie na Facebooku równo z pierwszym gwizdkiem sędziego.

zdjęcie przykładowe: Anna Niewiadomska (SPR Olkusz)

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *