Zakończenie sezonu Foodtrucków na Rynku w Olkuszu

W piątek 6 września o godzinie 17:00 na olkuskim Rynku rozpocznie się na ostatni zlot Foodtrucków w tym sezonie. Skosztować najróżniejszych potraw ze wszystkich zakątków świata będzie można do godziny 20:00 w niedzielę 8 września. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął Kurier Olkuski.

Oprócz przeróżnych pyszności organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji towarzyszących, takich jak m.in. dużą strefę dla dzieci i młodzieży, roll bary z piwem czy też konkursy smakowe i zręcznościowe z nagrodami. Swoją obecność na olkuskim zlocie zadeklarowało 12 Foodturcków: Kawobus, Azja Truck, El Chapo Truck, Owoce na kółkach, Ziemniak na kółkach, Ice&Roll, Złote Paluchy Churros, Żrepandog, szaszlykarnia.pl, Paczka Frytek, Sparrow Burger oraz Gastrofather. Więcej informacji na temat serwowanego przez nie jedzenia można uzyskać klikając na nazwę poszczególnego Foodtrucka.

Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem zlotu, miejsce ma konkurs internetowy, w którym można wygrać 150 zł. w postaci vouchera na darmowe jedzenie. Aby wziąć w nim udział należy  polubić stronę Gorilla Events na Facebooku, dołączyć do wydarzenia „Zakończenie sezonu Foodtrucków w Olkuszu z Gorilla Events” udostępnić publicznie na swoim facebookowym profilu TEN POST oraz oznaczyć w komentarzach pod nim 3 znajomych. Więcej informacji na temat samego zlotu znaleźć można na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *