Zagłosuj na Olkusz w plebiscycie na „Świetlną Stolicę Polski”!

Do 7 stycznia można głosować na świąteczną iluminację na rynku w Olkuszu w plebiscycie „Świetlna Stolica Polski” w ramach XII edycji konkursu „Świeć Się z Energą!”. Zwycięskie miasto otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 40 000 złotych, która zostanie przekazana na wskazany cel dobroczynny, a mistrzowie województw otrzymają dodatkowo sprzęt energooszczędny o wartości 10 000 złotych. 
Przed trzema laty Olkusz wygrał etap wojewódzki i zajął dziewiąte miejsce w etapie ogólnopolskim, zdobywając jednocześnie 10 000 złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców. Dlatego też tym bardziej zachęcam do głosowania, gdyż można w ten sposób pomóc naszym mieszkańcom – komentuje Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik.

Głosowanie poprzez stronę konkursu jest bardzo proste, gdyż wystarczy raz dziennie kliknąć ikonę „Zagłosuj”, klikając TUTAJ. Warto zaznaczyć, że głosowanie nie wymaga rejestrowania się ani podawania żadnych danych. Mieszkańcy mogą również brać udział w konkursie indywidualnym, zgłaszając do niego swoje własne fotografie obrazujące iluminację świąteczną.

źródło: Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *