[Z PRZYMRUŻENIEM OKA] Olkuszanie nie podpalili Olkusza w 2017 roku

     O tym, że młodzi internauci potrafią być niezwykle kreatywni mieliśmy okazję się przekonać już wiele razy. Do robienia żartów często wykorzystywane są wydarzenia na Facebooku, które potrafią przybrać naprawdę niezwykłą formę. Rok temu głośnym przykładem był choćby „Sylwester z Andrzejem Dudą”, w którym „wzięło udział” kilkaset tysięcy osób. Humor nie opuścił w tym roku także Olkuszan.

    Jako, że mamy dziś ostatni dzień roku, to można chyba bezpiecznie stwierdzić, że prawie 2 tysiącom osób, które wzięły udział w satyrycznym wydarzeniu „Nie podpalę Olkusza w 2018” udało się spełnić swój cel. Co prawda jeszcze dziś o godzinie 18:00 na olkuskim rynku miejsce będzie miał Sylwester organizowany przez burmistrza Olkusza Romana Piasnika, natomiast mamy nadzieję, że radosna atmosfera nie udzieli się mieszkańcom aż tak mocno.

     Na końcu jeszcze raz pragniemy zaznaczyć, że ów artykuł należy traktować z przymrużeniem oka. W imieniu redakcji Kuriera Olkuskiego, życzymy Państwu wszystkiego najlepszego oraz spełnienia wszelkich marzeń w Nowym Roku 2018.

zdjęcie: Hejted: Olkusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *