XXVII Forum Organizacji Pozarządowych

     Koniec roku to najbardziej odpowiedni czas na podsumowania. Olkuskie organizacje pozarządowe miały ku temu okazję w ramach XXVII Forum Organizacji Pozarządowych organizowanego przez Centrum Wspomagania Organizacji Pozarządowych „Pomost” w Olkuszu przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Olkuszu. Spotkanie w olkuskim magistracie służyło wymianie doświadczeń oraz prezentacji osiągnięć roku 2017.

forum organizacji pozarzadowych 20 - XXVII Forum Organizacji Pozarządowych

     Zgromadzonych gości przywitał burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik, doceniając jednocześnie zaangażowanie olkuskich stowarzyszeń i fundacji w pracę na rzecz lokalnej społeczności. Wręczył również drobne upominki – Dziękuję Państwu za realizację wielu zadań własnych gminy, dziękuję za organizację wielu przedsięwzięć charytatywnych, dziękuję za bezinteresowną pomoc udzielaną innym osobom. Dzięki Państwa działalności każdy mieszkaniec Olkusza potrzebujący pomocy może na nią liczyć. Jestem przekonany, że 2018 rok będzie dla Państwa organizacji równie udany jak obecny – mówił włodarz Olkusza w okolicznościowym przemówieniu.

forum organizacji pozarzadowych 6 - XXVII Forum Organizacji Pozarządowych

     W kolejnej części zgromadzeni w sali narad olkuskiego magistratu przedstawiciele organizacji pozarządowych podsumowali najważniejsze osiągnięcia upływającego roku, niejednokrotnie podkreślając wsparcie (w tym finansowe) Gminy Olkusz.

forum organizacji pozarzadowych 29 - XXVII Forum Organizacji Pozarządowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *