Wypadek śmiertelny w Rodakach. Nie żyje 31-letni motocyklista

Nie żyje 31-letni motocyklista, który stracił panowanie nad swoim pojazdem w Rodakach (gmina Klucze). W wyniku zderzenia z samochodem ciężarowym mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

zdjęcie z wypadku - Wypadek śmiertelny w Rodakach. Nie żyje 31-letni motocyklista

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 19 sierpnia około godziny 17:00. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 31-letni kierowca motocykla marki Honda Hornet stracił panowanie nad swoim pojazdem na łuku Drogi Wojewódzkiej nr 791, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy marki MAN. Ponadto jadący za nim drugi motocyklista nie zdążył wyhamować, przewrócił się na jezdnię i doprowadził do zderzenia z Hyundaiem.

W wypadku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 31-letni motocyklista, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Drugi z motocyklistów, którym okazał się 32-letni brat mężczyzny, doznał ogólnych potłuczeń. Z powodu wypadku droga w tym miejscu była zablokowana, a kierowcy musieli korzystać z objazdów. Na miejscu prowadzone były także czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą wyjaśniać teraz jak doszło do tego wypadku.

źródło: olkusz.policja.gov.pl

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *