Wylicytuj sesję zdjęciową u olkuskiego fotografa i wesprzyj WOŚP

Wczoraj odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale zbiórka funduszy na wsparcie polskiej medycyny trwa nadal. Jeszcze przez nieco ponad tydzień można licytować między innymi vouchery na sesję fotograficzną, wykonywaną przez jednego z olkuskich fotografów.

49652198 2741661769392766 4129497637902614528 o 1 - Wylicytuj sesję zdjęciową u olkuskiego fotografa i wesprzyj WOŚP

Grzegorz Przetakiewicz z Fotograficznego Studia Domowego, bo to o nim mowa, przekazał na licytację WOŚP 10 voucherów o wartości 300 złotych każdy. Aukcja w serwisie Allegro trwa do 24 stycznia do godziny 9:37. Sesję wykorzystać można w studio domowym lub w plenerze w promilu 50 km od Olkusza. Cała zebrana kwota zostanie automatycznie przekazana na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pieniądze z tegorocznej zbiórki WOŚP trafią też na placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

W imieniu Redakcji Kuriera Olkuskiego serdecznie zachęcam wszystkich do licytacji voucherów na sesje fotograficzne u Grzegorza Przetakiewicza. Poniżej zamieszczam linki do poszczególnych aukcji.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *