Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” przyznała wsparcie w wysokości 199 000 zł jednemu ze swoich beneficjentów, czyli stolarni w Łobzowie. Przedsiębiorstwo to realizuje operację polegającą na rozwoju działalności gospodarczej w ramach produkcji towarów z litego drewna do własnego montażu oraz utworzeniu dwóch stanowisk pracy.

artyku 2 - Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

W 2011 roku grupa pełnych energii i motywacji do działania ludzi postanowiła zrealizować swoją pasję oraz poszerzyć horyzonty tworzonych przez siebie produktów. Tak powstała wizja firmy oferującej unikalne rozwiązania charakteryzujące się niezwykłym designem. Wraz z doświadczeniem, na rynku wzrosła rozpoznawalność firmy oraz ilość klientów. Z tego względu postanowiono rozwinąć działalność poprzez zautomatyzowanie produkcji i zakup centrum obróbczego CNC, którego obsługa w dużym stopniu usprawni ludzką pracę.

Stolarnia Łobzów zajmuje się produkcją schodów, parapetów do własnego montażu oraz mebli z litego drewna: dębu, jesionu oraz buku. Unikalne wzornictwo produktów jest wynikiem połączenia wieloletnich tradycji oraz nowoczesnego designu. Firmę wyróżnia także sposób wytwarzania schodów i mebli, które są produkowane własnoręczne z pomocą nowoczesnych technologii. Daje to klientowi ogromne możliwości wyboru konfiguracji.

źródło: Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą
zdjęcie (przykładowe): Pixabay

 

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *