Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” przyznała wsparcie w wysokości 199 000 zł jednemu ze swoich beneficjentów, czyli stolarni w Łobzowie. Przedsiębiorstwo to realizuje operację polegającą na rozwoju działalności gospodarczej w ramach produkcji towarów z litego drewna do własnego montażu oraz utworzeniu dwóch stanowisk pracy.

artyku 2 - Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

W 2011 roku grupa pełnych energii i motywacji do działania ludzi postanowiła zrealizować swoją pasję oraz poszerzyć horyzonty tworzonych przez siebie produktów. Tak powstała wizja firmy oferującej unikalne rozwiązania charakteryzujące się niezwykłym designem. Wraz z doświadczeniem, na rynku wzrosła rozpoznawalność firmy oraz ilość klientów. Z tego względu postanowiono rozwinąć działalność poprzez zautomatyzowanie produkcji i zakup centrum obróbczego CNC, którego obsługa w dużym stopniu usprawni ludzką pracę.

Stolarnia Łobzów zajmuje się produkcją schodów, parapetów do własnego montażu oraz mebli z litego drewna: dębu, jesionu oraz buku. Unikalne wzornictwo produktów jest wynikiem połączenia wieloletnich tradycji oraz nowoczesnego designu. Firmę wyróżnia także sposób wytwarzania schodów i mebli, które są produkowane własnoręczne z pomocą nowoczesnych technologii. Daje to klientowi ogromne możliwości wyboru konfiguracji.

źródło: Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą
zdjęcie (przykładowe): Pixabay

 

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

One thought on “Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

  • luty 23, 2021 at 9:20 pm
    Permalink

    Wspieracie działalność firmy która bazuje na zatrudnieniu śmieciowym, bez umowy, na lewych dotacjach, przez urząd pracy, w godzinach które przekraczają dopuszczalną normę, nic tylko pogratulować kombinatorstwa i współczuć tym co tam pracują

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *