Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

2020-12-17 /289
Wsparcie dla stolarni w Łobzowie

 

Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” przyznała wsparcie w wysokości 199 000 zł jednemu ze swoich beneficjentów, czyli stolarni w Łobzowie. Przedsiębiorstwo to realizuje operację polegającą na rozwoju działalności gospodarczej w ramach produkcji towarów z litego drewna do własnego montażu oraz utworzeniu dwóch stanowisk pracy.

 

W 2011 roku grupa pełnych energii i motywacji do działania ludzi postanowiła zrealizować swoją pasję oraz poszerzyć horyzonty tworzonych przez siebie produktów. Tak powstała wizja firmy oferującej unikalne rozwiązania charakteryzujące się niezwykłym designem. Wraz z doświadczeniem, na rynku wzrosła rozpoznawalność firmy oraz ilość klientów. Z tego względu postanowiono rozwinąć działalność poprzez zautomatyzowanie produkcji i zakup centrum obróbczego CNC, którego obsługa w dużym stopniu usprawni ludzką pracę.

Stolarnia Łobzów zajmuje się produkcją schodów, parapetów do własnego montażu oraz mebli z litego drewna: dębu, jesionu oraz buku. Unikalne wzornictwo produktów jest wynikiem połączenia wieloletnich tradycji oraz nowoczesnego designu. Firmę wyróżnia także sposób wytwarzania schodów i mebli, które są produkowane własnoręczne z pomocą nowoczesnych technologii. Daje to klientowi ogromne możliwości wyboru konfiguracji.

źródło: Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą