Weź udział w programie #StartUP Małopolska i rozwiń swój biznes z najlepszymi ekspertami

Do 6 marca trwa rekrutacja do czwartej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Startup Academy. Na wybrane firmy czeka intensywny program szkoleniowo-mentoringowy oraz możliwość uczestniczenia w największych startupowych wydarzeniach w Polsce. Udział jest bezpłatny. Program adresowany jest do MŚP z Małopolski, które działają na rynku do 2 lat.

Aby zgłosić się do programu, wystarczy uzupełnić formularz internetowy znajdujący się na stronie www.startup.malopolska.pl. Podczas rekrutacji, oprócz spełniania kryteriów formalnych (prowadzenie działalności zarejestrowanej na terenie województwa małopolskiego przez maksymalnie 2 lata oraz status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa), bardzo istotna będzie także umiejętność wskazania potrzeb szkoleniowych oraz motywacja do udziału.

Pierwsze warsztaty przedakceleracyjne, podczas których uczestnicy przeanalizują model biznesowy oraz ofertę swojej firmy wraz z trenerami, odbędzie się w Krakowie w dniach 16-17 marca. Następnie od marca do czerwca przedstawiciele przedsiębiorstw wezmą udział w 6 szkoleniach biznesowych, marketingowych i sprzedażowych. Nauczą się również sztuki prezentowania, czyli pitchingu. Tematyka spotkań zostanie dopasowana do potrzeb uczestników. Każdy z zaplanowanych warsztatów będzie trwał 9 godzin. W tym samym czasie każda z firm biorąca udział w programie będzie mogła skorzystać z 10 godzin indywidualnego mentoringu z wybranymi ekspertami.

Dodatkowo, każda z zakwalifikowanych firm będzie mogła wziąć udział w branżowych wydarzeniach organizowanych w Polsce. W poprzedniej edycji były to m.in.: III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji, Forum Zintegrowanego Marketingu czy Product Development Days 2018. Finałem projektu będzie otwarte spotkanie startupowe #StartUP Małopolska Meetup. Podczas wydarzenia wystąpią eksperci i startupowcy z sukcesem rozwijający swój biznes, ale także wybrani uczestnicy programu. Będzie to dodatkowa okazja do zaprezentowania swojej oferty krakowskiej społeczności.

W dotychczasowych edycjach wzięło udział 20 przedsiębiorstw, których przedstawiciele mieli okazję skorzystać ze wsparcia takich ekspertów jak Kamil Kozieł, Szymon Słowik czy Michał Korba. To świetna okazja do rozwoju dla tych, którzy poszukują inspiracji, wiedzy i pomocy doświadczonych mentorów, by wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *