Wesprzyj Tomasza Warzechę z Olkusza w jego walce z rakiem

Tomasz Warzecha z Olkusza walczy o życie z rakiem żołądka. Chce nadal uczestniczyć w życiu swojej najukochańszej córeczki, nie tylko dla niej, ale i dla siebie.

Nie ma czasu do stracenia, bo guz jest wielki i bardzo agresywny. Jest to guz nowotworowy, który uwił sobie gniazdo między ścianami przełyku. Wielki guz, który zniszczył żołądek, wdarł się do przełyku i zajął węzły chłonne.  Pan Tomasz dostał się do eksperymentalnego programu leczenia nowotworu chemią o nazwie Herceptyna, sponsorowanego przez szwajcarską firmę farmaceutyczną. 5 razy wygrał z chorobą, ale za szóstym razem nastąpił progres choroby. Wyeliminowano go z programu. Zaraz po tym okazało się, że lek jednak działa.

Jak mówi Pan Tomasz, zastanawiał się, czy jego życie warte jest fortunę, którą kosztuje jego leczenie. Potem spojrzał jednak na swoją córkę i zdał sobie sprawę, że dla niej jego życie jest bezcenne. Nauczył się myśleć o sobie tak, jak ona myśli o nim. Wie, że jego życie to część życia jego córki… a więc musi spróbować.

W imieniu redakcji Kuriera Olkuskiego gorąco zachęcam wszystkich naszych czytelników do wsparcia, w miarę możliwości, Tomasza Warzechy. Więcej informacji dostępnych jest na stronie zbiórki.

źródło: siepomaga.pl

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *