UKS „Samuraj” Bukowno „rozbił bank” z medalami na Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu!

2019-10-12 /142
UKS „Samuraj” Bukowno „rozbił bank” z medalami na Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu!

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju-Jitsu. Reprezentacja UKS „Samuraj” Bukowno wróciła z nich z aż 24 medalami, w tym pięcioma złotymi. 3 medale (w tym 1 złoty) wywalczyła ponadto sekcja z Klucz.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Samuraj” Bukowno swoim występem kolejny raz udowodnił, że jest obecnie jednym z najlepszych klubów Ju-Jitsu w Polsce. Jego podopieczni zdobyli bowiem złote medale w dwóch kategoriach: „fighting” oraz „duo system”. W tej pierwszej najlepsi w kraju okazali Bartosz Hazy i Aleksander Zając, a w drugiej duety Jagody Biały i Roksany Kurek, Tymona Sadoka i Marianny Gil oraz Gabriela Gołębia i Tymona Sadoka. Srebro powędrowało z kolei do Aleksandra Zająca, Weroniki Szymonek, Roksany Kurek, Grzegorza Ledemana oraz Daniła Gryshechkina. Na dodatek Jagoda Biały, Marianna Gil oraz Natalia Kurek zdobyły srebrny medal dwukrotnie.

 

Ostatnie miejsca na podium przypadło natomiast Tymonowi Sadokowi, Dominikowi Mulce, Weronice Szymonek, Kevinowi Cieślakowi, Mikołajowi Olszewskiemu, Laurze Greli, Karolinie Walnik, Mariannie Gil oraz Jagodzie Biały. Natalia Kurek, Michał Misztal, Marek Mordarski, Roksana Kurek również dwukrotnie sięgnęli po „brąz”. W imieniu Redakcji Kuriera Olkuskiego serdecznie gratuluję sukcesów wszystkim nagrodzonym oraz zachęcam wszystkich zainteresowanych do rozpoczęcia treningów. Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bukownie, a szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 663 732 181.

źródło: umbukowno.pl