Udane zakończenie wakacji w Olkuszu

Na całą moc atrakcji mogli liczyć mieszkańcy Ziemi Olkuskiej, którzy w sobotnie popołudnie zdecydowali się bawić na zakończenie wakacji w olkuskim Silver Parku.

P1100509 - Udane zakończenie wakacji w Olkuszu

Warto było odwiedzić Silver Park już o godzinie 10:00, jako że wtedy rozpoczęły się Mistrzostwa Polski we freestyle’u.  Pierwszego dnia oglądać można było konkurencję bmx, a w niedzielę rywalizację deskorolkarzy. Od godziny 16:00, w ramach akcji Bądź Widoczny, Daj się zauważyć! chętni mogli również, w zamian za odblaski, oddawać zakrętki na rehabilitacje Dawida. Każdy mógł także zapisać się do rejestru potencjalnych dawców szpiku.

P1100495 - Udane zakończenie wakacji w Olkuszu

Na przybyłą tłumnie lokalną społeczność czekało również wiele atrakcji. Eksplozja Kolorów dostarczyła świetnych muzyków, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników. Dobrze bawiły się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Raperskim slangiem przemówili za to ci, którzy walczą z używkami i chcą szerzyć dobre i zdrowe podejście do tematu. Dla głodnych i spragnionych organizatorzy przewidzieli także strefę gastronomiczną z różnymi smakołykami oraz napojami bezalkoholowymi.

P1100502 - Udane zakończenie wakacji w Olkuszu

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *