Szok! Pracownik Wolbromskiego Domu Kultury w rejestrze pedofilów w gwałcicieli!

     1 stycznia ruszył publiczny „Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym”. Teraz każdy może przejrzeć listę najgroźniejszych pedofilów i gwałcicieli. Ogromne poruszenie wywołał widniejący w rejestrze… były już na szczęście pracownik Domu Kultury w Wolbromiu.

     Szybka reakcja władz placówki wynika z faktu, że Marka K. w rejestrze znaleźć miały… rodzice dzieci uczęszczających do ośrodka. Placówka poinformowała, że w związku z zaistniałą sytuacją nie przedłużyła z nim umowy o pracę. Jednocześnie zapewniła, że na ten moment nie zatrudnia żadnych osób umieszczonych na liście pedofilów i gwałcicieli. Całe oświadczenie można przeczytać TUTAJ.

     Co jeszcze bardziej szokujące, 45-letni dziś Marek K. na swoim koncie ma m.in przestępstwo z art. 168 § 2 kk/69, czyli gwałt zbiorowy lub gwałt ze szczególnym okrucieństwem. O dalszym rozwoju wydarzeń będziemy Państwa informować na łamach naszej gazety, choć na ten moment z niepotwierdzonych informacji wynika, że Marek K. w Domu Kultury w Wolbromiu pracował ok. 3 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *