SPR Olkusz rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Szczypiornistki SPR Olkusz w środę 15 sierpnia rozpoczęły przygotowania do nadchodzącego sezonu 2018/2019. Oczekiwania są duże, a jak zawsze liczy się tylko końcowy triumf w lidze.

Będziemy trenować przez 10 dni na własnym obiekcie, praktycznie po 3 treningi dziennie. Planujemy również mecze sparingowe: w czwartek 23 sierpnia jedziemy do Chorzowa zagrać z Ruchem i z Jarosławiem. Pod koniec miesiąca, od 31 sierpnia do 2 września, najprawdopodobniej zagramy w fajnie obsadzonym turnieju w Warszawie, bo z drużynami zza granicy. Później, w kolejnym tygodniu września, planujemy dwa sparingi z Imperium Katowice, jeden na własnej hali i jeden w Katowicach, no a już 15 września wyjedziemy na mecz do Jarosławia (z drużyną TS MKS SAN Jarosław – przyp. red.), a 22 września zapraszamy kibiców na pierwszy mecz „u siebie” – mówi Trener „Srebrnych Lwic” Marcin Księżyk.

W imieniu redakcji Kuriera Olkuskiego już teraz gorąco zachęcam wszystkich do głośnego kibicowania naszym zawodniczkom w nadchodzącym sezonie 2018/2019. Pełną wypowiedź trenera olkuskiej drużyny można zobaczyć na oficjalnym kanale SPR Olkusz na YouTube.

zdjęcie: Bogdan Mosór

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *