SPR Olkusz prowadzi nabór do drużyn juniorskich

Lubisz piłkę ręczną, kibicujesz „Srebrnym Lwicom” i chcesz być częścią olkuskiej drużyny? Zobacz plan treningów drużyn juniorskich na sezon 2018/2019!

Treningi będą prowadzone przez Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Olkusz oraz Akademię Piłki Ręcznej. W Szkole Podstawowej Nr 9 w Olkuszu zajęcia Akademii już się odbywają, a w Szkole Podstawowej Nr 4 w Olkuszu oraz Szkole Podstawowej Nr 2 w Olkuszu ruszą one 10 września. Na treningi zaproszeni są wszyscy chętni, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze szczypiorniakiem. Ich plan można zobaczyć klikając TUTAJ.

Przypominamy również, że pierwsza drużyna „Srebrnych Lwic” swój sezon rozpocznie już 15 września, kiedy to zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem TS MKS SAN Jarosław. W czwartek 23 sierpnia te dwie drużyny starły się już w meczu towarzyskim, w którym piłkarki SPR Olkusz w mocno odmłodzonym składzie pokonały zawodniczki z Jarosławia 23:19. Pierwszy raz „u siebie” olkuską drużynę będzie za to można dopingować w sobotę 22 września na hali MOSiR Olkusz przy ul. Wiejskiej 1A w spotkaniu z inną drużyną z Jarosławia, a mianowicie SPR JKS Jarosław. W poprzednim sezonie nasze zawodniczki wygrały oba pojedynki z tą ekipą, najpierw na wyjeździe 31:35, a potem na własnej hali 36:25.

zdjęcie: Biały Wilk – Fotokompozytor

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *