Remis w meczu pomiędzy KS Olkusz a MGHKS Bolesław Bukowno

Punktami musiał podzielić się KS Olkusz i MGHKS Bolesław Bukowno w spotkaniu 2. kolejki sezonu 2019/2020 Ligi Okręgowej grupy Kraków I. Oba zespoły po tym pojedynku zajmują 9. oraz 10. miejsce w tabeli. W fotelu lidera tabeli zasiadł z kolei Przebój Wolbrom.

69337072 2894404560575316 2473389880999149568 o - Remis w meczu pomiędzy KS Olkusz a MGHKS Bolesław Bukowno

Drużyna Klubu Sportowego Olkusz z pewnością nie może pochwalić się ostatnio dobrą formą. Nie dość, że Olkuszanie w poprzednim sezonie zajęli przedostatnie miejsce w IV Lidze i tegoroczne zmagania zmuszeni byli rozpocząć w popularnej „okręgówce”, to jeszcze na inaugurację sezonu ulegli Grębałowiance Kraków 2:3. Szansą na powrót na zwycięską ścieżkę miał być mecz z ekipą MGHKS Bolesław Bukowno, który odbył się w wczoraj, w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 16:00.

tabela - Remis w meczu pomiędzy KS Olkusz a MGHKS Bolesław Bukowno

Na pierwsza bramkę kibice musieli czekać aż do 51. minuty, kiedy to prowadzenie gospodarzom dał Maciej Pietraszewski. Nieco ponad kwadrans później, bo 67. minucie spotkania, „dziewiątce” MGHKS-u udało sie wpisac na listę strzelców ponownie lecz tym razem umieścił on piłkę we własnej bramce. Jak się później okazało trafienia Pietraszewskiego były jedynymi w tym spotkaniu i mecz 2. kolejki zakończył się wynikiem 1:1.

terminarz - Remis w meczu pomiędzy KS Olkusz a MGHKS Bolesław Bukowno

Olkuszanie nie odnieśli tym samym zwycięstwa w 7. kolejnych spotkaniach ligowych licząc zmagania z poprzedniego sezonu. Ostatnim razem 3 punkty nasz zespół wywalczył bowiem dopiero 4 maja w meczu z Wiślanką Grabie. Następne spotkanie KS-u Olkusz w ramach sezonu 2019/2020 Ligi Okręgowej grupy Kraków I odbędzie się w sobotę 24 sierpnia o godzinie 16:00. Olkuska drużyna podejmie „u siebie” Zieleńczankę Zielonki.

zdjęcie główne (przykładowe): strona KS Olkusz na Facebooku