Reklama Posła Jacka Osucha zajęła kilka miejsc parkingowych w centrum miasta

Kampania wyborcza wkroczyła w kluczowy moment, a kandydaci prześcigają się w promowaniu swoich kandydatur, co może irytować sporą część osób. Szczególnie mieszkańców Olkusza zdenerwowała jednak reklama Posła Jacka Osucha, gdyż przyczepa z jego wizerunkiem zajęła kilka miejsc parkingowych na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Biorąc pod uwagę, że był to dzień targowy, a wolnych miejsc było w tej okolicy jak na lekarstwo, to Olkuszanie nie szczędzili ostrych słów w kierunku olkuskiego parlamentarzysty PiS.

Juz od dawna ulice miast są zapełniome materiałami wyborczymi kandydatów każdego z 5 zarejestrowanych ogólnopolsko komitetów. Na latarniach wiszą dykty, na tablicach ogłoszeniowych plakaty, a w skrzynkach pocztowych pełno jest ulotek poszczególnych kandydatów. By wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę, kandydaci próbują przeróżnych metod, które najczęściej polegają jednak na tym, by ich materiały były najlepiej widoczne lub było ich po prostu najwięcej. W tym wszystkim trzeba jednak zachować zdrowy rozsądek, gdyż łatwo można przesadzić, a co za tym idzie, osiągnąć odwrotny od zamierzonego efekt. Na własnej skórze przekonał się o tym Poseł Jacek Osuch, którego reklama oburzyła mieszkańców Olkusza. Mowa tutaj o przyczepie z jego wizerunkiem, która znalazła się w piątek na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu.

Niewątpliwie sama lokalizacja reklamy była dobra, gdyż w dzień targowy przy PSS Społem zbiera się naprawdę dużo osób, robiąc zakupy na targu lub w pobliskich delikatesach. Samochód z przyczepą reklamującą parlamentarzystę Prawa i Sprawiedliwości stanął jednak w ten sposób, że zablokował kilka miejsc parkingowych. Kto mieszka w Olkuszu, ten wie natomiast, że o wolne miejsce parkingowe w tej okolicy naprawdę nie jest łatwo, a we wtorki i piątki jest jeszcze trudniej. Wynika to nie tylko z samego dnia targowego, ale również bliskości przychodni „ESKULAP” czy po prostu faktu, że jest to jedna z najbardziej obleganych ulic w „Srebrnym Mieście”. Dlatego też mieszkańcy nie szczędzili ostrych słów pod adresem Jacka Osucha oraz pomysłu na umiejscowienie przyczepy właśnie w takim miejscu.

„Wczoraj przez tę reklamę i kombinacje przy niej porysowałem sobie próg w aucie” – napisał Pan Dariusz. „Kto mądry, ten wyciągnie wniosek i osądzi czy chce mieć takiego przedstawiciela, który milczy w Sejmie i jeszcze miejsce na mieście zajmuje” – skomentował z kolei, nawiązując do faktu, że Jacek Osuch znajduje się w czołówce najmniej aktywnych Posłów, Pan Szymon. „Tego Osucha to już chyba…, nawet nie wie, że sobie tym zaszkodzi, nie mówiąc już o zastawieniu miejsc parkingowych” – oburzył się ponadto Pan Damian. Jakie natomiast jest Państwa zdanie na ten temat? Serdecznie zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

zdjęcie: strona Spottedbo.Olkusz.pl na Facebooku

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *