Przed nami III runda SUPER RALLY w Bukownie

W dniach 18-20 maja w Bukownie odbędzie się SJCAM SUPER RALLY oraz III runda Pucharu Can-am SUPER RALLY. Uczestników przywitają pustynne widoki, które są z pewnością ulubionym miejscem zmagań dla kierowców marzących o Dakarze. Trasa będzie zróżnicowana, zawodnicy będą musieli zmagać się z stromymi podjazdami, ostrymi zakrętami czy kopnym piachem.

SUPER RALLY Bukowno 2018 PLAKAT 1 - Przed nami III runda SUPER RALLY w Bukownie

Zawodnicy powalczą o wspaniałe nagrody, m.in. o firmowe ubrania i sprzęt od dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP, firmy Taurus Sea Power, kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM, zestawy oświetlenia LED od Teehonled, pufy od Inflandii, sprzęt i akcesoria komputerowe od firmy Hiro oraz profesjonalne zestawy narzędzi, które ufunduje firma Yato . Załogi otrzymają natomiast kosmetyki samochodowe GS27 i piękne kryształy od Huty Szkła Zawiercie. Załogi samochodowe powalczą też o komplet opon 4×4 od firmy Terenowe opony4x4.

Dodatkowo, mieszkańcy Bukowna i okolic zaproszeni są do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia. Ci, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, mogą za to odwiedzić bazy rajdu i zapisać się na jazdę testową.

HARMONOGRAM IMPREZY:

Piątek, 20 maja:
15:00: rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów
19:00: objazd trasy przez zgłoszone załogi

Sobota, 21 maja:
9:00: odprawa zawodników w biurze imprezy
9:30: start pierwszej załogi z bazy imprezy

Niedziela, 22 maja:
9:00: start pierwszej załogi z bazy imprezy
15:00: uroczyste zakończenie wydarzenia, ogłoszenie wyników oraz wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom

Biuro imprezy znajduje się w Urzędzie Miejskim w Bukownie przy ul. Kolejowej 16. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *