Przebój Wolbrom – KS Olkusz 3:0. Wiceliderzy nie dali szans Olkuszanom

KS Olkusz przegrał z Przebojem Wolbrom 3:0 w spotkaniu 11. kolejki sezonu 2019/2020 Ligi Okręgowej grupy Kraków I. W efekcie nasza drużyna spadła na przedostatnie miejsce w tabeli.

76192601 1185114848544188 897173115711258624 n - Przebój Wolbrom - KS Olkusz 3:0. Wiceliderzy nie dali szans Olkuszanom

To piłkarze z Wolbromia byli faworytem w tym spotkaniu, jako że przystepowali do niego zajmując 2. miejsce w lidze. Klub Sportowy Olkusz również zajmował 2. pozycję, ale od końca. Gospodarze bez niespodzianek łatwo poradzili sobie z olkuskim zespołem, otwierając wynik już w 3. minucie meczu, za sprawą trafienia Artura Molendy. Po kwadransie gry gospodarze podwyższyli na 2:0, a bramkę zdobył Krzysztof Kamiński. Po słabym początku meczu można powiedzieć, że Olkuszanie się obudzili i zaczęli grać z Wolbromianami jak równy z równym. Mimo kilku szans po jednej i drugiej stronie więcej bramek w pierwszej połowie już nie zobaczyliśmy.

tabela po 11 kolejkach - Przebój Wolbrom - KS Olkusz 3:0. Wiceliderzy nie dali szans Olkuszanom

Druga odsłona spotkania również była bardzo wyrównana, a gra KS-u nawet mogła się podobać. Niestety w parze ze stylem nie szła skuteczność i w 72. minucie wynik pojedynku na 3:0 ustalił Artur Molenda. W innych spotkaniach 11. kolejki sezonu 2019/2020 popularnej „okręgówki”, spośród drużyn z powiatu olkuskiego, Spójnia Osiek-Zimnodół zremisowała 2:2 z Piliczanką Pilica, MGHKS Bolesław Bukowno uległ 2:0 Pogoni Miechów, a Przemsza Klucze przegrała 0:3 z Grębałowianką Kraków. Następne spotkanie KS Olkusz rozegra już jutro o godzinie 15:00, kiedy to podejmie na stadionie w Osieku Pogoń Miechów.