Porażające! Powieszono psa w okolicach Chechła!

     Mieszkańcy ziemi olkuskiej próbują zidentyfikować człowieka, który dopuścił się czynu budzącego najwyższe obrzydzenie. W lesie koło Chechła odnaleziono bowiem… powieszonego psa. Na razie nie wiadomo kto i przede wszystkim dlaczego zdecydował się na zrobienie czegoś tak odrażającego. Internauci w piorunującym tempie rozpowszechniają zdjęcie, mając nadzieję, że uda się zlokalizować oraz ukarać sprawcę tego paskudnego czynu.

     Tuż przed godziną 17:00 na facebookwej stronie SpottedOlkusz.pl zamieszczono ogłoszenie nadesłane przez jednego z internautów: Zna ktoś właściciela psa, który został powieszony przez kogoś w lesie koło Chechła? W razie jakichś informacji proszę pisać w komentarzach. Zamieszczone zdjęcie wprawiło wszystkich w prawdziwe osłupienie oraz dowiodło, że ludzka głupota nie zna granic. Wpis został udostępniony już kilkaset razy oraz został wielokrotnie skomentowany:

– Zwyrodnialec!!! Za znęcanie się nad zwierzętami powinny być dużo wyższe kary. Ktoś, kto potrafi coś takiego zrobić, nie zawaha się też zrobić krzywdy drugiemu człowiekowi.
– Jakim trzeba być… nawet nie potrafię nazwać takiego czegoś, bo to nie może być człowiek, to jakaś bestia i mam nadzieję, że odpowie za to co zrobił. Biedna psina, ufa poszła na śmierć z „Panem”. Morderca.
– Zwierzęta mają więcej godności niż niektórzy ludzie… no serce się rozpada, jak się patrzy na to biedne zwierzę.

     To jedne z niewielu komentarzy, które nadają się do publicznej publikacji. Większość internautów nie potrafiła bowiem, co całkowicie zrozumiałe, ukryć swojej wściekłości. Inny Facebookowicz wpadł zaś na dość ciekawy pomysł – Wydrukuj to i porozwieszaj w Chechle, sąsiedzi tego pieska będą wiedzieli co zrobić. Czytelników naszej gazety gorąco zachęcamy do pomocy w poszukiwaniach sprawcy tego oburzającego czynu. Jednocześnie apelujemy, by mimo wszystko opanować emocje i pod wpływem „gorącej głowy” nie podejmować skrajnie nieprzemyślanych działań w wypadku odnalezienia sprawcy. Poniżej prezentujemy zdjęcie odnalezionego psa, jednocześnie ostrzegając, że jest ono przeznaczone jedynie dla ludzi o mocnych nerwach.

26229829 1551794784869436 1503633434805299801 n  1  - Porażające! Powieszono psa w okolicach Chechła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *