Pomóż Zuzi z Olkusza wygrać ogólnopolski konkurs!

Zuzanna Krupa z Olkusza bierze udział w konkursie M1TalentShow. Młoda tancerka serdecznie prosi o pomoc w internetowym głosowaniu (oddawać swoje głosy można codziennie).

M1TalentShow to ogólnopolska akcja promująca talenty, które w drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. 20 zgłoszeń z najwyższą ilością głosów zakwalifikuje się do imprezy finałowej w Krakowie, gdzie do wygrania jest 10 000 złotych. Wspomniany drugi etap konkursu odbędzie się w formie imprezy finałowej, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy pierwszego etapu, którzy zakwalifikują się do finału. Będzie on miał miejsce 7 września na terenie parkingu Centrum Handlowego M1 przy Al. Pokoju 67 w Krakowie.

Największą pasją 13-letniej Zuzi jest właśnie taniec, który dziewczyna praktykuje od szóstego roku życia. Teraz postanowiła ona wziąć udział w konkursie M1TalentShow i bardzo prosi o Państwa głosy. Głosowanie internetowe trwa do 18 sierpnia, a codziennie głosy na Zuzię można oddawać klikając TUTAJ. Pod załączonym linkiem znajduje się również krótki film prezentujący talent Olkuszanki.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *