Pomóż wyremontować spalone mieszkanie na Osiedlu Młodych

Na kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi szerokim echem rozniosła się informacja o pożarze jednego z mieszkań w blokach na ul. Żeromskiego w Olkuszu. Na szczęście, równie szybko znaleźli się ludzie dobrej woli, którzy na portalu pomagam.pl założyli zbiórkę na remont zniszczonego mieszkania. Na ten cel potrzebnych jest 18 tysięcy złotych.

story 41402 1522532795 1 - Pomóż wyremontować spalone mieszkanie na Osiedlu Młodych

Poruszeni nieszczęściem, które dotknęło naszych bliskich przyjaciół, sąsiadów, znajomych ze szkoły, postanowiliśmy okazać im namacalne wsparcie. Zbieramy środki na gruntowny remont mieszkania przy ulicy Żeromskiego w Olkuszu, w którym mieszkali ich rodzice. Wiedzą oni o organizowanej zbiórce. Zależy nam na zebraniu kwoty, dzięki której sprawimy, że mieszkanie stanie się zdatne do użytku i będzie można znów w nim zamieszkać.  – piszą organizatorzy akcji Kinga i Kuba.

Na chwile pisania artykułu, mieszkańcy ziemi olkuskiej zebrali już 6405 z potrzebnych 18 000 zł. Pieniędzy potrzebnych może być jeszcze więcej, gdyż z ewentualnej nadwyżki organizatorzy zbiórki planują zakupić potrzebne meble do mieszkania na Osiedlu Młodych. W imieniu redakcji Kuriera Olkuskiego gorąco zachęcam do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy, co można uczynić klikając TUTAJ.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *