Pomóż 22-letniej Agnieszce spod Olkusza w jej walce z rakiem mózgu

Agnieszka Gil to 22-letnia mama prawie 2-letniego Błażeja. Kobieta pochodzi spod Olkusza i jej życie pewnego dnia wywróciło się do góry nogami z powodu choroby. Agnieszka cierpi bowiem na nieoperacyjnego guza na pniu mózgu, czyli glejaka III stopnia.

Cała historia zaczęła się w październiku 2018 roku, kiedy to w nocy dostałam ataku padaczki. Nie wiedziałam że ją miałam, zauważył to mój mąż Antoni. Udałam się zatem do lekarza, a przeprowadzony rezonans wykazał, że mam coś na pniu mózgu. Powiedziano mi, że mogę stracić węch, słuch i co tylko możliwe. Później okazało się, że jest to glejak III stopnia, czyli nieoperacyjny guz na pniu mózgu – mówi Agnieszka Gil.

Od tego momentu zaczęła się jej walka z życiem i przeciwnością losu. Leczenie rozpoczęła w styczniu tego roku w jednym z krakowskich szpitali, gdzie przebywała przez półtora miesiąca i była leczona chemioterapią i radioterapią. Obecnie Agnieszka zaczyna 5 chemioterapię, przyjmując kolejne dawki chemii w domu. Guz stoi obecnie w miejscu, nie powiększając się, ale tez i nie zmniejszając. Niestety jest on nieoperacyjny, a więc nie można go wyciąć.

Agnieszka Gil chce walczyć z życiem i z góry dziękuje za okazaną pomoc i wsparcie. W imieniu Redakcji Kuriera Olkuskiego serdecznie zachęcam wszystkich naszych czytelników do pomocy potrzebującej. Wpłat na rzecz leczenia Agnieszki można dokonać klikając TUTAJ.

źródło: zrzutka.pl

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

One thought on “Pomóż 22-letniej Agnieszce spod Olkusza w jej walce z rakiem mózgu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *