Pamiętacie Klaudię Kulawik z Mam Talent? Piosenkarka z Chechła wydaje pierwszy autorski utwór

     Już niemal 10 lat temu serca widzów pierwszej polskiej edycji programu „Mam Talent!” podbiła mała dziewczynka o niesamowitym głosie. Pochodząca z Chechła 11-letnia wówczas Klaudia Kulawik zajęła 2 miejsce w programie. Od tego czasu dużo się zmieniło, a Klaudia jest dziś dorosłą kobietą. W marcu planuje wydanie drugiej w swoim życiu piosenki, jednak pierwszej z własnym tekstem i muzyką.

     Utwór jest już nagrany w profesjonalnym studiu i powstaje do niej teledysk. Zdjęcia do klipu były kręcone w Sheraton Grand Hotel w Apartamencie Królewskim Wawel w Krakowie oraz w Dworku Gościnnym w Szczawnicy. Sukienki, w których występuje Klaudia, pochodzą od polskiego projektanta Macieja Domańskiego. Zapowiedź piosenki Klaudii pojawiła się już na YouTube i została obejrzana ponad 20 tysięcy razy.

     Pierwsza piosenka młodej artystki pochodzącej z Chechła ukazała się we wrześniu ubiegłego roku. Utwór „Blue”’ z repertuaru Joni Mitchell kręcony był na Pustyni Błędowskiej. Miejsce wydawało się twórcom najbardziej odpowiednie, bo oddaje jego klimat. Jest spokojne, nostalgiczne, a także trochę smutne.

zdjęcie: dziendobry.tvn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *