Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”

Drużyna Orbity Bukowno zajęła czwarte miejsce w rozegranym 11 lipca w Zamościu finale ogólnopolskiego turnieju ” Mała Piłkarska Kadra Czeka”.

Zamość 3 - Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"

Małopolanie wygrali najpierw rywalizację w powiecie olkuskim, a następnie okazali się najlepsi w Małopolsce, dzięki czemu awansowali do turnieju finałowego. Młodzi zawodnicy szli przez mistrzostwa jak burza. W fazie grupowej po remisie z reprezentacją Pomorza (2:2) oraz wygranych z Podlasiem (5:0) i Łódzkiem (2:0) młodzi Bukowianie awansowali do półfinału Mistrzostw Polski. Tam zremisowali z Wielkopolską 1-1 i niestety odpadli po pechowej dla nich serii rzutów karnych. W meczu o brąz Orbita uległa Pomorzu 1-2. Warto zaznaczyć, że Wielkopolska, z która Orbita Bukowno odpadła dopiero po serii rzutów karnych, rozgromiła w finale reprezentacje Województwa Lubelskiego aż 10:1. Mistrzostwo kraju było więc bardzo blisko, ale przed młodymi chłopcami z Bukowna niewątpliwie stoi świetlana przyszłość.

Zamość - Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"

Na turnieju zespół z Bukowna wystąpił w składzie: Marcel Kąkol, Igor Rogoźnik, Wiktor Trepka, Igor Kolleman (kapitan), Jakub Sołtysek, Dominik Tracz, Seweryn Kania, Krzysztof Ćwikła, Łukasz Trepka. Trenerem ekipy jest Pan Jarosław Rak.

Zamość 1 - Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"
zdjęcia: Jarosław Rak i Kornel Kąkol

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *