Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”

Drużyna Orbity Bukowno zajęła czwarte miejsce w rozegranym 11 lipca w Zamościu finale ogólnopolskiego turnieju ” Mała Piłkarska Kadra Czeka”.

Zamość 3 - Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"

Małopolanie wygrali najpierw rywalizację w powiecie olkuskim, a następnie okazali się najlepsi w Małopolsce, dzięki czemu awansowali do turnieju finałowego. Młodzi zawodnicy szli przez mistrzostwa jak burza. W fazie grupowej po remisie z reprezentacją Pomorza (2:2) oraz wygranych z Podlasiem (5:0) i Łódzkiem (2:0) młodzi Bukowianie awansowali do półfinału Mistrzostw Polski. Tam zremisowali z Wielkopolską 1-1 i niestety odpadli po pechowej dla nich serii rzutów karnych. W meczu o brąz Orbita uległa Pomorzu 1-2. Warto zaznaczyć, że Wielkopolska, z która Orbita Bukowno odpadła dopiero po serii rzutów karnych, rozgromiła w finale reprezentacje Województwa Lubelskiego aż 10:1. Mistrzostwo kraju było więc bardzo blisko, ale przed młodymi chłopcami z Bukowna niewątpliwie stoi świetlana przyszłość.

Zamość - Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"

Na turnieju zespół z Bukowna wystąpił w składzie: Marcel Kąkol, Igor Rogoźnik, Wiktor Trepka, Igor Kolleman (kapitan), Jakub Sołtysek, Dominik Tracz, Seweryn Kania, Krzysztof Ćwikła, Łukasz Trepka. Trenerem ekipy jest Pan Jarosław Rak.

Zamość 1 - Orbita Bukowno z 4. miejscem ogólnopolskiego turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"
zdjęcia: Jarosław Rak i Kornel Kąkol

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *