Lód i ognie, czyli Olkusz powitał Nowy Rok

     Wieczór pełen atrakcji mieli wszyscy ci, którzy ostatnie godziny 2017 roku spędzili na olkuskim lodowisku. W sercu miasta o północy zgromadzili się mieszkańcy Olkusza, by wspólnie powitać Nowy Rok. O północy niebo nad Olkuszem rozbłysło setkami sztucznych ogni.

DSC 0040 1 - Lód i ognie, czyli Olkusz powitał Nowy Rok

     Odjazdową zabawę na lodzie rozpoczęły pokazy łyżwiarstwa i hokeju na lodzie. Po nich każdy mógł bezpłatnie pojeździć na lodowisku w rytm przebojów ostatniej dekady. Lodowisko pękało w szwach, a mali i duzi łyżwiarze chętnie brali udział w przygotowanych dla nich zadaniach. Dla amatorów aktywnej zabawy sylwestrowej przygotowano atrakcje z upominkami, między innymi karnetami na lodowisko i gadżetami promocyjnymi Olkusza. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złożyli gospodarz Srebrnego Miasta Roman Piaśnik oraz posłanka Lidia Gądek.

DSC 0085 - Lód i ognie, czyli Olkusz powitał Nowy Rok

     Niech ten Nowy Rok 2018 przyniesie nam i naszemu miastu same sukcesy i powody do radości. Z całego serca życzę wszystkim olkuszankom i olkuszanom pogody ducha, dobrego zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Chciałbym, aby dla nas wszystkich nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż ten, który za parę minut pożegnamy – mówił burmistrz.

DSC 0082 - Lód i ognie, czyli Olkusz powitał Nowy Rok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *