Kronika policyjna – 16.12.2017

Olkusz. Kradzież z włamaniem

     Olkuscy policjanci prowadzą czynności w sprawie włamania do piwnicy, do którego doszło między 25 listopada a 9 grudnia 2017 roku na jednym z olkuskich osiedli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca po uprzednim podważeniu drzwi dostał się do wnętrza z którego skradł miedziany drut, zabytkowe radia oraz elektronarzędzia. Straty wynoszą ok. 1500 zł.

Włamanie do samochodu w Olkuszu

     W okresie od 13.11.2017 r do 07.12.2017 r na terenie Olkusza nieustalony sprawca włamał się do zaparkowanego pojazdu marki VW Transporter, z którego skradł radioodtwarzacz, klucze naprawcze oraz płyty CD. Sprawą zajmują się policjanci z miejscowej komendy.

Usiłowanie włamania do garaży

     Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego w Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania włamania do dwóch garaży mieszczących się w jednej ze wsi na terenie gminy Olkusz. Do zdarzenia doszło miedzy 04 a 09 grudnia.

Uszkodzenie samochodu  w Olkuszu

     Policjanci z Olkuskiej Komendy prowadzą dochodzenie w sprawie ujawnionego w dniu 12 grudnia 2017 roku uszkodzenia pojazdu marki Seat Leon, poprzez przerysowanie powłoki lakierniczej. Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Legionów Polskich w Olkuszu. Wartość strat około 3000 zł. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o telefoniczny kontakt z numerem 32-6478-271 lub 997.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *