Kronika policyjna – 16.10.2017

Olkusz. Kradzież portfela

     Dochodzenie w sprawie kradzieży portfela z dokumentami prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Do kradzieży doszło 10 października w busie relacji Olkusz – Braciejówka. Straty poniosła mieszkanka Olkusza.

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia toyoty

     Olkuska Policja poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego marki Toyota Corolla, do którego doszło 3 października na ulicy Zagaje w Olkuszu.  Podczas wymijania pojazdu ciężarowego, pas mocujący plandekę uderzył lewe tylne drzwi Toyoty i rozbił szybę w tym pojeździe. Osoby, które mają informacje w tej sprawie proszone są o telefoniczny kontakt z numerem 32-6478-236 lub 997.

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia znaków drogowych i chodnika

     15 października na drodze wojewódzkiej nr 783 w miejscowości Pazurek zostały uszkodzone znaki drogowe oraz chodnik. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie, numer telefonu: 32-6478-236 lub 997.

Poszukiwani świadkowie zanieczyszczenia drogi

     3 października około godziny 11:00 na ul. Leśnej w Bukownie doszło do kolizji drogowej dwóch pojazdów. Kierująca Volkswagenem Polo wpadła w poślizg, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z Fiatem Punto. W momencie zderzenia na jezdni znajdowała się substancja, która spowodowała śliskość nawierzchni. Osoby, które były świadkami cieknącego paliwa z pojazdu poruszającego się ul. Leśną w Bukownie, proszone są o kontakt z policjantką prowadzącą sprawę, numer telefonu: 32-640-33-45 lub 997

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *