Krakowska Filharmonia Futura z wizytą w olkuskim MOK-u

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu gościła krakowska Filharmonia Futura z najpiękniejszymi ariami operetkowymi oraz upiorem. Krótko mówiąc: „Upiór w operetce”.

DSCF5649 - Krakowska Filharmonia Futura z wizytą w olkuskim MOK-u

Kierownik Działu Organizacji Imprez Marcin Wiercioch, zapowiadając występ, obiecał niezwykłe, nowatorskie oraz multimedialne wydarzenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Z pewnością można powiedzieć, że tak też było: nowoczesnych technologii nie brakowało, ale przede wszystkim przybyłych gości zachwycił wysoki poziom artystyczny i mistrzowskie wykonanie. Znakomici soliści polskiej sceny operowej dynamicznie, z humorem i nieodpartym czarem pokazali zachwycające widowisko. Oprócz pięknych głosów zaprezentowali też wybitne zdolności aktorskie.

DSCF5656 - Krakowska Filharmonia Futura z wizytą w olkuskim MOK-u

Upiór też był multimedialny i jak wszystkie upiory związane z kulturą bardzo sympatyczny. Publiczność rzęsistymi brawami dawała wyraz swojemu zachwytowi, nie brakło owacji na stojąco. Widzom udało się również wyklaskać dwa bisy. Na zakończenie cała sala śpiewała jakże prawdziwe słowa: „Wielka sława to żart, książę błazna jest wart, złoto toczy się w krąg, z rąk do rąk, z rąk do rąk”.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *