Krakowska Filharmonia Futura z wizytą w olkuskim MOK-u

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu gościła krakowska Filharmonia Futura z najpiękniejszymi ariami operetkowymi oraz upiorem. Krótko mówiąc: „Upiór w operetce”.

DSCF5649 - Krakowska Filharmonia Futura z wizytą w olkuskim MOK-u

Kierownik Działu Organizacji Imprez Marcin Wiercioch, zapowiadając występ, obiecał niezwykłe, nowatorskie oraz multimedialne wydarzenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Z pewnością można powiedzieć, że tak też było: nowoczesnych technologii nie brakowało, ale przede wszystkim przybyłych gości zachwycił wysoki poziom artystyczny i mistrzowskie wykonanie. Znakomici soliści polskiej sceny operowej dynamicznie, z humorem i nieodpartym czarem pokazali zachwycające widowisko. Oprócz pięknych głosów zaprezentowali też wybitne zdolności aktorskie.

DSCF5656 - Krakowska Filharmonia Futura z wizytą w olkuskim MOK-u

Upiór też był multimedialny i jak wszystkie upiory związane z kulturą bardzo sympatyczny. Publiczność rzęsistymi brawami dawała wyraz swojemu zachwytowi, nie brakło owacji na stojąco. Widzom udało się również wyklaskać dwa bisy. Na zakończenie cała sala śpiewała jakże prawdziwe słowa: „Wielka sława to żart, książę błazna jest wart, złoto toczy się w krąg, z rąk do rąk, z rąk do rąk”.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *