Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Już jutro, czyli w czwartek 20 czerwca, do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie Kompleks Basenowo -Rekreacyjny OSW „Czarna Góra” w Olkuszu. Z atrakcji olkuskiego basenu będzie można korzystać od 9:00 do 19:00.

basen olkusz 2 - Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Przypominamy, że w skład kompleksu wchodzi basen sportowy o wymiarach 50m x 20m oraz zespół sześciu brodzików, w których znajdują się takie atrakcje wodne, jak chociażby zjeżdżalnia wodna „Anakonda” o długości 64 metrów, sztuczna rzeka, hydromasaże, czy wodny parasol i jeż. Warto wspomnieć również o zapleczu sportowym, które stanowi 18 pól do minigolfa, boiska do koszykówki, siatkówki i siatkówki plażowej oraz stół do tenisa stołowego.

basen olkusz 3 - Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Na najmłodszych czeka z kolei plac zabaw z jego największą atrakcją czyli statkiem piratów, który osiadł na „piaszczystej plaży”. Dodatkowo, w ramach programu „Wakacje z MOSiR-em”, przez cały okres wakacji prowadzone będą turnieje oraz animacje sportowe dla dzieci i młodzieży przebywających na terenie kompleksu. Cennik biletów można pobrać klikając TUTAJ.

basen olkusz 4 - Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *