Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Już jutro, czyli w czwartek 20 czerwca, do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie Kompleks Basenowo -Rekreacyjny OSW „Czarna Góra” w Olkuszu. Z atrakcji olkuskiego basenu będzie można korzystać od 9:00 do 19:00.

basen olkusz 2 - Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Przypominamy, że w skład kompleksu wchodzi basen sportowy o wymiarach 50m x 20m oraz zespół sześciu brodzików, w których znajdują się takie atrakcje wodne, jak chociażby zjeżdżalnia wodna „Anakonda” o długości 64 metrów, sztuczna rzeka, hydromasaże, czy wodny parasol i jeż. Warto wspomnieć również o zapleczu sportowym, które stanowi 18 pól do minigolfa, boiska do koszykówki, siatkówki i siatkówki plażowej oraz stół do tenisa stołowego.

basen olkusz 3 - Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Na najmłodszych czeka z kolei plac zabaw z jego największą atrakcją czyli statkiem piratów, który osiadł na „piaszczystej plaży”. Dodatkowo, w ramach programu „Wakacje z MOSiR-em”, przez cały okres wakacji prowadzone będą turnieje oraz animacje sportowe dla dzieci i młodzieży przebywających na terenie kompleksu. Cennik biletów można pobrać klikając TUTAJ.

basen olkusz 4 - Już jutro otwarcie olkuskiego basenu

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *