Jarmark Rękodzieła i Produktów Lokalnych ponownie w Olkuszu

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznemu Świętu Srebra, czyli Dni Olkusza 2018, będzie Jarmark Rękodzieła i Produktów Lokalnych, mający miejsce na ulicy Krakowskiej. Do końca kwietnia chęć bezpłatnego uczestnictwa w Jarmarku mogą zgłaszać wytwórcy regionalnych wyrobów rzemieślniczych, użytkowych i artystycznych, biżuterii oraz naturalnych produktów spożywczych prowadzący działalność na terenie Miasta i Gminy Olkusz.

Jarmark na ulicy Krakowskiej spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też postawiliśmy kontynuować ten pomysł również w tym roku. Zachęcam naszych lokalnych rzemieślników i producentów do wzięcia udziału w Jarmarku, co stworzy doskonałą okazję do prezentacji asortymentu w szerszym gronie odbiorców – mówi Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Poprzednio w drewnianych domkach kupić można było ręcznie haftowane dekoracje do domu, sery, wędliny, biżuterię, miody, naturalne kosmetyki i wiele więcej. Różnorodność oferowanych produktów oraz ich jakość zachęcały uczestników Święta Srebra do oglądania i zakupów. Bezpłatna powierzchnia wystawiennicza będzie przydzielana na podstawie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Wypełniony formularz należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 30 kwietnia na adres: Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, Biuro Promocji i Informacji Publicznej, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz. W przypadku preferowanej drogi elektronicznej, skan formularza należy wysyłać na adres promocja@olkusz.eu. Spośród nadesłanych ofert wybranych zostamnie minimum 10 wystawców, którzy otrzymają możliwość skorzystania z bezpłatnej powierzchni wystawienniczej. Organizator zapewnia wystawcy powierzchnię wystawienniczo-handlową (6 m2) wyposażoną w drewniany domek o wymiarach 3×2 m.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

One thought on “Jarmark Rękodzieła i Produktów Lokalnych ponownie w Olkuszu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *