Jak dla samochodu osobowego wygląda zderzenie z TiRem? Niedawny wypadek w Suchej pokazuje to aż zbyt dokładnie.

     Od wielu lat policjanci zwracają uwagę na konieczność zachowania szczególnej ostrożności na drodze w obecności TiRa. Podczas gdy samochód ciężarowy wychodzi zazwyczaj ze zderzenia z „osobówką” niemal bez szwanku, to kierujący samochodem osobowym musi liczyć się z poważnym zagrożeniem swojego życia.

DSC 0711 - Jak dla samochodu osobowego wygląda zderzenie z TiRem? Niedawny wypadek w Suchej pokazuje to aż zbyt dokładnie.

     Jako idealny przykład ku przestrodze może posłużyć niedawny wypadek drogowy w Suchej. Na drodze wojewódzkiej nr 794 w miejscowości Sucha, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna w wypadku została 42-letnia mieszkanka Skały, kierująca Fiatem Punto.

DSC 0721 - Jak dla samochodu osobowego wygląda zderzenie z TiRem? Niedawny wypadek w Suchej pokazuje to aż zbyt dokładnie.

     Jak wstępnie ustalono, kierująca samochodem osobowym najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym. Ranna kobieta została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Szpitala w Krakowie. Na miejscu obecny był technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady, wykonał szkic sytuacyjny i zrobił zdjęcia. Policjanci z olkuskiej komendy będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

DSC 0722 - Jak dla samochodu osobowego wygląda zderzenie z TiRem? Niedawny wypadek w Suchej pokazuje to aż zbyt dokładnie.

     Tym razem obyło się bez poważniejszych konsekwencji, a co najważniejsze, kobieta przeżyła. Zdjęcia z wypadku dają jednak naprawdę sporo do myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *