III Letnie Kino Plenerowe w Dolince

W piątek 20 lipca odbyła się trzecia edycja kina plenerowego, zorganizowanego przez Przewodniczącego Zarządu Osiedla Młodych Jana Durańskiego oraz radnego Wojciecha Ozdobę.

37601760 1932034906854668 45538730785636352 n - III Letnie Kino Plenerowe w Dolince

Wspólne oglądanie rozpoczęło się o 20:15. Zgromadzonej społeczności towarzyszyła prawdziwie letnia pogoda, która zaszczyciła wszystkich swoja obecnością po raz pierwszy od wielu dni. Organizatorzy w repertuarze przygotowali” Pokemony” dla młodszej widowni, po których zakończeniu starsi widzowie obejrzeli seans „Niedokończonego życia”.

Jako radny mógłbym pójść na łatwiznę i zamówić firmę która zorganizowałaby kino plenerowe za kilka tysięcy złotych. Wolę jednak stworzyć wydarzenie, którego organizatorem są sami mieszkańcy Osiedla. W ten sposób uczymy się odpowiedzialności za dobro wspólne jakim jest Dolinka. Cieszę się, że kino letnie zgromadziło tyle osób i że udało się zamówić słoneczną pogodę na piątkowy wieczór – komentuje Radny Rady Miejskiej w Olkuszu z Osiedla Młodych Wojciech Ozdoba
Wydarzenie zgromadziło kilkudziesięciu mieszkańców Osiedla Młodych. Pomoc w organizacji kina plenerowego zaoferował Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *