Groźny wypadek w Sienicznie. Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem do szpitala

W czwartek 26 września w Sienicznie doszło do groźnego wypadku. 47-letnia mieszkanka powiatu olkuskiego jadąca Fiatem Seicento zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z Fiatem Ducato. Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

seicento i ducato po zderzeniu - Groźny wypadek w Sienicznie. Jedna osoba została przetransportowana śmigłowcem do szpitala

Do zdarzenia doszło jeszcze przed godziną 6:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca Fiatem Seicento, jadąc Drogą Krajową nr 94 od Zedermana w kierunku Olkusza, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Fiat Ducato. W wyniku tego zdarzenia 47-letnia mieszkanka powiatu olkuskiego doznała poważnych obrażeń i w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pasażer Seicento został z kolei przewieziony do Szpitala w Olkuszu. Kierujący Fiata Ducato nie odniósł natomiast poważnych obrażeń.

źródło: olkusz.policja.gov.pl

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *