Gorąco na spotkaniu z Andrzejem Dudą w Olkuszu. Nie obyło się bez incydentów

Dziś o godzinie 11:30 na Rynku w Olkuszu gościł Andrzej Duda. Na spotkanie z Prezydentem RP przybyło około 400 osób, wśród których znaleźli się zarówno sympatycy obecnej Głowy Państwa, jak i jego przeciwnicy. W obliczu dużych emocji nie obyło się niestety bez incydentów – pewien mężczyzna domagał się bowiem „wystrzelania” przeciwników Prezydenta Dudy, a inny miał pokazać przeciwniczce Prezydenta środkowy palec oraz… penisa. Jeden z mieszkańców Olkusza przekonuje natomiast, że widział dwa autokary, które półtorej godziny przed spotkaniem przywiozły ludzi na rynek.

DSC 0155 - Gorąco na spotkaniu z Andrzejem Dudą w Olkuszu. Nie obyło się bez incydentów

Prezydent Andrzej Duda skupił się przede wszystkim na wyliczaniu sukcesów obecnego rządu oraz przypominaniu „8 ostatnich lat”. Głowa Państwa apelowała do niezdecydowanych, by ci porównali jak żyło im się przez ostatnie 5 lat oraz jak przed 2015 rokiem. Prezydent RP zachęcał również do licznego udziału w wyborach, które odbędą się już w tę niedzielę. Wtórował mu Poseł PiS Rafał Bochenek, który pełnił na dzisiejszym spotkaniu rolę konferansjera, apelując by w niedzielę wszyscy poszli „najpierw do Kościoła, a potem na wybory, zagłosować na Andrzeja Dudę”.

Ostatnie 5 lat to był dla Polski dobry czas. Jeżeli ktoś się nad tym zastanawia czy rzeczywiście tak było i jeżeli tym chce się kierować przy decyzji wyborczej, to proszę żeby porównał swoje życie i jego jakość w ciągu ostatnich 5 lat z tym, co miał poprzednio. Jaką miał pewność zatrudnienia, czy w ogóle miał pracę, jaka to była praca, ile zarabiał, w jakiej sytuacji była jego rodzina i na co go było stać, a na co go było stać przez ostatnie 5 lat. To proste porównanie – mówił Prezydent Andrzej Duda.

Na dzisiejsze spotkanie przyszła również liczna grupa przeciwników obecnego Prezydenta, którzy krzyczeli „Mamy dość”, „Andrzej Duda, to się nie uda” czy „Ułaskawił pedofila”. Przynieśli oni także ze sobą liczne transparenty, głoszące m.in. „Trzask i po długopisie”, „TVP łże” czy „Kończ waść, wstydu oszczędź”. Pojawiły się również europejskie oraz tęczowe flagi. Taki stan rzeczy mocno zdenerwował niektórych zwolenników Andrzeja Dudy, co sprawiło, że na spotkaniu doszło do kilku incydentów: pewien starszy mężczyzna domagał się bowiem „wystrzelania” przeciwników Prezydenta Dudy, a inny miał pokazać przeciwniczce Prezydenta środkowy palec oraz… penisa.

107792124 636243240581315 8627496547269446193 n 5 - Gorąco na spotkaniu z Andrzejem Dudą w Olkuszu. Nie obyło się bez incydentów

Jeden z uczestników dzisiejszego wydarzenia, Pan Damian z Olkusza, przekonywał ponadto, że widział, jak dwa autokary przywiozły ludzi na Rynek na godzinę przed spotkaniem. Jakie natomiast jest Państwa zdanie na temat Andrzeja Dudy? Czy zamierzają Państwo oddać na niego swój głos 12 lipca? Serdecznie zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

bialy pasek - Gorąco na spotkaniu z Andrzejem Dudą w Olkuszu. Nie obyło się bez incydentów

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

9 thoughts on “Gorąco na spotkaniu z Andrzejem Dudą w Olkuszu. Nie obyło się bez incydentów

 • Lipiec 9, 2020 at 5:09 pm
  Permalink

  Elektorat Prawa i Sprawiedliwości (tj. w 3/4 zmanipulowani emeryci i fanatyczni katoliccy konserwatyści) pokazali jak zwykle klasy obrażając przeciwników Andrzeja Duda używając słów jak „p**ały”, „lesby” albo „czerwona hołota”. Szkoda jednak, że taki mamy poziom kultury społecznej w Olkuszu i w Polsce

  Reply
  • Lipiec 11, 2020 at 9:06 pm
   Permalink

   A co Pan na „***** ***”?

   Reply
 • Lipiec 9, 2020 at 5:31 pm
  Permalink

  Łolkusz pełnym ryjem 😂😂dewoty z okolic i działacze pokroju Osucha i reszty cóż takie miasto zacofane normalni ludzie i tej porze w pracy

  Reply
 • Lipiec 9, 2020 at 5:43 pm
  Permalink

  Madki z bablami były bo przeca Duda dał im pincet… A patola do pracy a nie na wiece

  Reply
 • Lipiec 9, 2020 at 7:16 pm
  Permalink

  Bardzo udane spotkanie,
  zagłosuję na Pana Prezydenta
  Andrzeja Dudę.

  Reply
 • Lipiec 9, 2020 at 9:44 pm
  Permalink

  Prezydent Andrzej Duda odniósł się także na spotkaniach do sprawy żydowskich roszczeń, kierowanych przed pod adresem Polaków. Prezydent zakomunikował, że „u nas nie obowiązuje obce prawodawstwo”, a on sam, póki jest prezydentem nie dopuści do realizacji roszczeń.

  Reply
 • Lipiec 10, 2020 at 9:34 am
  Permalink

  Co to za dziennikarze co powtarzają plotki. To jest rzetelne dzinnikarstwo? Kto widział tego „penisa”?

  Reply
  • Lipiec 10, 2020 at 3:42 pm
   Permalink

   Ja widziałam, byłam przejazdem w Olkuszu i chciałam zobaczyć prezydenta Dudę, ale stanęłam po zewnętrznej – przyszedł jeden z popierających PAD i pokazał penisa kodziarzom. To było obrzydliwe, naprawdę. W każdym razie ja się wciąż waham, a prezydent nie przekonał niczym do siebie. No i to ułaskawienie pedofila – mam córkę w wieku tej dziewczynki, którą gwałcił ojciec – nie wiem jak PAD, katolik, mógł się na to zgodzić.

   Pozdrawiam, Elżbieta

   PS Olkusz jest przepiękny!

   Reply
 • Lipiec 11, 2020 at 1:03 am
  Permalink

  Stałem z tablicą „Konstytucja”. Zwolennik A. Dudy wykrzyknął do mnie: „czas rozpalić krematoria” i zahajlował pozdrowieniem hitlerowskim, po czym dorzucił, że to ja jestem faszystą. Policjant nie zareagował na powiadomienie.
  Oskarżam A. Dudę o propagowanie faszyzmu.
  Poczucie słuszności nazizmu rozlewa się ze środowisk skrajnie narodowych na ulice i zagarnia zwykłego obywatela.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *