Eksplozja Kolorów w Olkuszu

Już 1 września w Olkuszu odbędzie się Eksplozja Kolorów, czyli najbardziej kolorowa impreza lata. Start o godzinie 16:00 w olkuskim Silver Parku przy ul. Głowackiego.

dobre na ddd - Eksplozja Kolorów w Olkuszu

Już od południa odbywać się będą Olkusz Silver Games, czyli Mistrzostwa Polski w jeździe na deskorolce. Zakończenie popisów deskorolkarzy zaplanowane jest na godzinę 16:00, o której rozpocznie się Eksplozja Kolorów, czyli impreza, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników to znaki rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Patrzysz na świat przez różowe okulary?  Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się w wielobarwnej chmurze! Organizatorzy przewidzieli atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Następnego dnia miejsce będzie miał ciąg dalszy zawodów w konkurencji BMX.

girls 438152 - Eksplozja Kolorów w Olkuszu

Wszyscy obecni na imprezie plenerowej będą mieli również możliwość wzięcia udziału w akcji „Bądź widoczny, daj się zauważyć”, nad którą Kurier Olkuski objął patronat medialny. Najmłodsi uczestnicy zostaną obdarowani odblaskami. Noszenie tego typu elementów zwiększa widoczność, a tym samym bezpieczeństwo na drodze. Raperskim slangiem przemówią też ci, którzy walczą z używkami i chcą szerzyć dobre i zdrowe podejście do tematu. Profilaktyka używkowa w Olkuszu będzie nosić hasło: „Dajemy czadu bez dopalaczy”. Dla głodnych i spragnionych organizatorzy przewidzieli strefę gastronomiczną z różnymi smakołykami oraz napojami bezalkoholowymi.

4 edycja bądź widoczny aktualizacja - Eksplozja Kolorów w Olkuszu

Więcej informacji można znaleźć na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *