Dzień Kobiet w Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olkuszu

Można sobie pokpiwać z Dnia Kobiet, ale kobiety kochają to święto. Naprzeciw oczekiwaniom płci pięknej wyszedł tego dnia Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, który o godzinie 18:00 powitał przybywające tłumnie kobiety.

DSCF7466 - Dzień Kobiet w Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olkuszu

W ramach corocznej akcji „Kino na szpilkach”, przybyłe Panie mogły w tym roku obejrzeć film „Zabawa, zabawa”. Jeszcze przed rozpoczęciem seansu wyłowiono posiadaczki szczęśliwych miejsc, aby wręczyć im nagrody „happy seats”, ufundowane przez firmę Miralex. Po prezencji filmu, w holu odbyły się z kolei Targi Zdrowia i Urody, na których setki zaciekawionych produktami kobiet skorzystało z fachowych porad i darmowych usług.

DSCF7477 - Dzień Kobiet w Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olkuszu

Kiedy trzysta rozbawionych kobiet opuściło już na dobre salę kinową, w drzwiach czekała na nie niespodzianka, czyli fioletowe tulipany przekazane przez firmę Fiber. Następnie rozlosowano szczęśliwe numery biletów, a firmy biorące udział w Targach wręczały zwycięzcom ufundowane przez siebie nagrody. Wieczór ten z pewnością można było zaliczyć do udanych, ale udane wieczory to w końcu specjalność olkuskiego MOK-u.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *