Dzięki zaangazowaniu internautów w Zedermanie powstanie Fit-Park

Kolejny raz mieszkańcy ziemi olkuskiej udowodnili, że dzięki swojemu zaangażowaniu potrafią skutecznie walczyć o granty dla swojej okolicy.

Ostatnio, dzięki zaangażowaniu w głosowanie, Cif odmienił okolice Klubu Osiedlowego „Krecik” oraz filii Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej na osiedlu Młodych. W maju w konkursie Lecha lokalna społecznośc wywalczyła budowę tężni solankowej w Wolbromiu. Teraz Stowarzyszenie Realne Marzenia, wspólnie z Klubem Sportowym „Błysk” Zederman oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Zedermanie, wybuduje FIT-PARK na terenie OSP. Nowy obiekt ma na celu połączenie siłowni, street workuotu oraz placu zabaw.

Wspólnie chcemy zadbać o zdrowie i kulturę fizyczną wszystkich mieszkańców Zedermana i okolicznych wsi. Aby wypromować nasz FIT-PARK zorganizujemy FIT–PIKNIK, w ramach którego przygotujemy między innymi pokaz ćwiczeń na street workout i na urządzeniach siłowni pod chmurką. Każdy uczestnik pikniku będzie miał dodatkowo możliwość spotkania z trenerem personalnym oraz z dietetykiem. Celem pikniku będzie również promocja zdrowego odżywiania, jako że będzie można skosztować zdrowych przekąsek. W organizację Pikniku zaangażowane zostaną lokalne organizacje promujące zdrowy styl życia. Ponadto zorganizowane zostaną cykliczne zajęcia fitness. Będą one się odbywały dwa razy w tygodniu, zaczynając od września – mówią pomysłodawcy.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

One thought on “Dzięki zaangazowaniu internautów w Zedermanie powstanie Fit-Park

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *