Drugie spotkanie LinkedIn Local w Olkuszu już jutro

Już jutro, w czwartek 27 czerwca, o godzinie 18:00 w Restauracji Batorówka po raz drugi w Olkuszu odbędzie się spotkanie lokalnej społeczności platformy LinkedIn. Jest to szansa na nawiązanie nowych relacji i poszerzania kompetencji zawodowych. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął Kurier Olkuski.

64824122 2322037611344703 8662343913794699264 o - Drugie spotkanie LinkedIn Local w Olkuszu już jutro

LinkedIn Local to światowa inicjatywa przenoszenia wirtualnych kontaktów z sieci zawodowej LinkedIn do świata rzeczywistego i budowania prawdziwych relacji międzyludzkich. Inicjatorem spotkań w Polsce jest Bartek Ziemiański. Wydarzenie to skierowane jest do przedsiębiorców, osób, które chcą wykorzystywać potencjał LinkedIn w swojej pracy lub karierze, osób poszukujących nowych kompetencji w personal brandingu, wykorzystywaniu mediów społecznościowych, marketingu, sprzedaży i wielu innych, a także osób, które chcą nawiązać nowe, autentyczne relacje.

4 1 - Drugie spotkanie LinkedIn Local w Olkuszu już jutro
fot. Pan Pstryk. Dobry Fotograf.

Pierwsze spotkanie LinkedIn Local w Olkuszu miało miejsce 7 maja, kiedy to uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać dwóch prelekcji zaproszonych gości, a także poznać nowe osoby podczas networkingu. Rozmowom sprzyjało także klimatyczne miejsce restauracji Guantanamera, gdzie podczas luźnych rozmów nawiązało się wiele nowych kontaktów, a samo wydarzenie zostało wsparte przez Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu.

LinkedIn Local zadebiutował w Olkuszu - Drugie spotkanie LinkedIn Local w Olkuszu już jutro

Podczas drugiego spotkania odbędą się aż trzy prelekcje dotyczące potencjału LinkedIn, które wygłoszą właścicielka firmy szkoleniowej oraz pomysłodawczyni projektu girlboss.in, gdzie wspiera kobiety przedsiębiorcze Ewa Gadomska,  Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder krakowskich eventów CRASH Mondays Anna Ledwoń-Blacha, a także sam wspomniany Bartek Ziemiański, który nazywany jest potocznie „Ojcem Chrzestnym LinkedIna”. Między prelekcjami odbędą się networkingowe przerwy, które będą okazją do nawiązania nowych kontaktów. Podczas tego spotkania przewidziane zostały również nagrody od partnerów dla najbardziej aktywnych uczestników. Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *