Dołącz do projektu Małopolskie Aktywne Kobiety!

Spółdzielnia Socjalna OPOKA prowadzi nabór do projektu MAK Małopolskie Aktywne Kobiety. Odmień swoje życie, zadbaj o swoją lepszą przyszłość, dzięki uczestnictwie w projekcie MAK Małopolskie Aktywne Kobiety. Na znalezienie pracy nigdy nie jest za późno.

MAK ULOTKA 1 - Dołącz do projektu Małopolskie Aktywne Kobiety!

Trwa rekrutacja uczestników do projektu „MAK Małopolskie Aktywne Kobiety”, mającego na celu aktywizację zawodową kobiet z Powiatu Olkuskiego poprzez nabycie kwalifikacji, wiedzy, jak również praktycznych umiejętności, pożądanych przez pracodawców. Szukamy Pań, które ukończyły 30 rok życia, pozostają bez zatrudnienia i zamieszkują Powiat Olkuski lub Powiat Krakowski. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, zgłoś się do Spółdzielni Socjalnej OPOKA! Dzięki uczestnictwu w projekcie masz szansę powrócić na rynek pracy lub uzyskać zatrudnienie po raz pierwszy.

MAK ULOTKA 2 - Dołącz do projektu Małopolskie Aktywne Kobiety!

Przystąpienie do Projektu umożliwia skorzystanie z szerokiego wachlarza form wsparcia. Kładziemy nacisk, aby pomoc wynikała z Twoich indywidualnych potrzeb i była dopasowana do Twoich możliwości. Dzięki temu szanse na znalezienie zatrudnienia rosną, a Ty masz pewność, że uczestnictwo w naszym projekcie przynosi realne korzyści. Wsparcie oferowane w ramach projektu nie jest dobierane na sztywno, lecz zgodnie z przygotowanym specjalnie dla Ciebie Indywidualnym Planem Działania, czyli kompleksowej strategii, której głównym celem jest znalezienie przez Ciebie pracy – podsumowują projekt przedstawiciele Spółdzielni Socjalnej OPOKA w Gminie Klucze.

W ramach projektu oferują:

– Indywidualne wsparcia mentora
– indywidualne wsparcie Trenera Zatrudnienia Wspieranego
– szkolenia zawodowe prowadzące do uzyskania lub podniesienia kwalifikacji zawodowych
– poradnictwo z zakresu opieki nad osobami zależnymi
– płatne pięciomiesięczne staże zawodowe, podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz zwiększające szanse na zdobycie stałego zatrudnienia

Co zyskujesz?

– Zwiększenie swoich kwalifikacji i umiejętności
– Stypendia stażowe (wypłacane przez 5 miesięcy)
– Stypendia w trakcie odbywania szkoleń zawodowych
– Możliwość zwrotu kosztu opieki nad osobą zależną w trakcie wsparcia
– Możliwość zwrotu kosztów dojazdu na szkolenia oraz staże zawodowe
– Działania w przyjaznej, miłej atmosferze, dostosowane do Twoich możliwości

Zainteresowani wzięciem udziału w projekcie proszeni są o kontakt w Spółdzielnia Socjalnej OPOKA, przy ul Hutniczej 26 w pod numerem telefonu 531 170 132, na stronie internetowej www.opokas.pl lub poprzez skrzynkę mailową projekty@opokas.pl

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

One thought on “Dołącz do projektu Małopolskie Aktywne Kobiety!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *