Dawid Podsiadło zagra w Wolbromiu!

Już w maju w Domu Kultury w Wolbromiu odbędzie się koncert jednego z najpopularniejszych polskich artystów, jakim jest Dawid Podsiadło.

Koncert zwycięzcy 2. edycji programu „X-Factor” odbędzie się w ramach „Wielkomiejskiego Touru”, jak przewrotnie nazywa się trasa koncertowa, obejmująca 30 małych i średnich miast w Polsce. Dla odmiany niedawno zakończona trasa Dawida Podsiadło po największych miastach naszego kraju nosiła nazwę „Małomiasteczkowej Trasy”. W sumie wzięło w niej udział ponad 100 000 osób. Sam album „Małomiasteczkowy” uzyskał status Potrójnej Platynowej Płyty (90 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), a Dawid Podsiadło jest obecnie najchętniej słuchanym polskim artystą.

Koncert gwiazdy tego kalibru w pewnością ucieszy wielu mieszkańców Powiatu Olkuskiego. „Wielkomiejski Tour” rozpocznie się już 3 lutego, od koncertu w Cieszynie. W Wolbromiu Podsiadło zagra na z kolei 12 maja i będzie to przedostatni koncert w ramach wspomnianej trasy. Bilety będzie można nabyć już od jutra (21 grudnia) od godziny 14:00 na specjalnej stronie internetowej. Jako że bilety na koncerty w ramach „Małomiasteczkowej Trasy” potrafiły nieraz zostać wyprzedane w zaledwie kilka-kilkanaście minut, a te „z drugiej ręki” osiągały cenę nawet 250 zł, to zalecamy wszystkim zainteresowanym koncertem Dawida Podsiadło w Domu Kultury w Wolbromiu bycie gotowym do kupna od razu po rozpoczęciu sprzedaży.

zdjęcie: Dawid Podsiadło • Wielkomiejski Tour • Wolbrom

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *