5 powodów, dla których warto stworzyć firmowe bluzy

2023-05-30 /134
5 powodów, dla których warto stworzyć firmowe bluzy

Co firma, to obyczaj – pamiętaj, że koszulki lub bluzy noszone przez Twoich pracowników w trakcie wykonywania ich obowiązków, mogą być świetną wizytówką marki. Nie zmarnuj potencjału tego nośnika reklamowego – pomyśl o własnym nadruku, który będzie wyróżniał Twoją firmę na tle konkurencji i przekonaj się, jakie będą tego efekty! Oto 5 powodów, dla których warto zainwestować w firmowe ubrania tego typu!

Pracownikom będzie ciepło

W chłodniejsze dni powinieneś zadbać o osoby, które dla Ciebie pracują. Jeśli będą zmuszone zakładać prywatne ubrania na koszulki z firmowym logo – stracisz możliwość reklamowania się w ten żywy sposób.

Wyróżnisz się na tle konkurencji

Jeśli wiesz, jaka jest identyfikacja wizualna Twojej marki, wybierz odpowiedni kolor bluz, zaprojektuj dla nich własny nadruk lub zdaj się na pomoc doświadczonego grafika w T-Druk, i korzystaj z tej praktycznej formy reklamy. We wszystkich restauracjach dookoła kelnerzy pracują w koszulkach polo z niewielkim logo wykonanym haftem komputerowym? Niech Twoja ekstrawagancka restauracja wyróżni się obsługą pracującą w kolorowych bluzach z dużym, wyrazistym napisem na plecach i na piersi – dzięki temu łatwiej uda się wyłowić pracownika z gąszczu klientów!

Bluzy z własnym nadrukiem są sposobem na promowanie marki

Ubrania firmowe są szczególnie ważnym elementem promocji, jeśli świadczysz usługi polegające na bezpośrednim kontakcie z klientami w siedzibie firmy lub poza nią. Pracownicy ubrani w bluzy z własnym nadrukiem z logo marki mogą promować ją nawet będąc w delegacji, setki kilometrów dalej. Gdy pojawią się w przestrzeni publicznej, od razu będzie wiadomo, dla kogo pracują – w ten sposób koduje się świadomość marki w umysłach odbiorców.

Pokazują profesjonalizm firmy

Firma, której pracownicy w godzinach pracy chodzą w swoich prywatnych ubraniach raczej nie kojarzy się zbyt ciepło odbiorcom. Pracodawca jest zobowiązany zapewnić im odzież, dzięki której nie tylko będą promować markę w przestrzeni publicznej, ale również ochronią własne ciuchy przed zniszczeniem. Koszulka i bluza z własnym nadrukiem to minimum, które powinien zaoferować szef swoim podwładnym.

Opatentowana grafika jako sposób na nową markę

Myślisz o tym, aby zostać projektantem odzieży? Możesz zacząć od niewielkiego nakładu bluz z własnym nadrukiem, które zaczniesz sprzedawać pod własną, nową marką. Pamiętaj o opatentowaniu symboli, które będziesz używać!

Podsumowując, ciepła odzież z grafiką identyfikującą daną firmę to współcześnie jeden z symboli profesjonalizmu firmy. Pokazuje ona wówczas, że dba o swoich pracowników, zapewniając im właściwe ubrania na czas pracy, a przy tym nie żałuje pieniędzy na marketing. W oczach potencjalnych klientów pracownik ubrany w strój identyfikujący go z kolorystyką i designem danej marki wzbudza większe zaufanie niż ten, którego nie można na pierwszy rzut oka wyróżnić z tłumu zwyczajnie ubranych osób. Inwestycja w dobrej jakości odzież z grafiką lub haftem z pewnością Ci się zwróci w postaci nowych transakcji.

Ewa Grzebyk

Ewa Grzebyk