29 kwietnia w Olkuszu odbędzie się spotkanie otwarte z Różą Thun

W poniedziałek 29 kwietnia o godzinie 18:00 w sali Hotelu i Restauracji „Victoria” w Olkuszu odbędzie się otwarte spotkanie z „jedynką” Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego z naszego okręgu Europoseł Różą Thun.

P1100859 - 29 kwietnia w Olkuszu odbędzie się spotkanie otwarte z Różą Thun

Róża Thun to polska działaczka organizacji pozarządowych i publicystka. Od dwóch kadencji pełni również mandat posłanki do Parlamentu Europejskiego. Zasiada ona we frakcji Europejskiej Partii Ludowej, w skład której wchodzą głównie partie proeuropejskie, chadeckie, ludowe, konserwatywno-liberalne i demokratyczne krajów Unii Europejskiej. Thun słynie głownie własnie ze swoich mocno proeuropejskich poglądów i jest gorącą orędowniczką jak najmocniejszej integracji w ramach Unii Europejskiej.

P1100883 - 29 kwietnia w Olkuszu odbędzie się spotkanie otwarte z Różą Thun

Spotkanie to dotyczyć będzie przyszłości Polski w Unii Europejskiej, bezpieczeństwa Polski na arenie międzynarodowej oraz walki o praworządność. Eurodeputowana Platformy Obywatelskiej odpowie również na pytania co oznaczają hasła „Wielki Wybór” oraz „Róża od Konkretów”. To drugie spotkanie z Różą Thun w Olkuszu w ostatnim czasie, jako że gościła ona także w „Srebrnym Mieście” przed wyborami samorządowymi, kiedy to mówiła m.in. o zagrożeniach nałożenia na Polskę sankcji przez UE, a nawet wystąpienia naszego kraju ze wspólnoty.

P1100901 - 29 kwietnia w Olkuszu odbędzie się spotkanie otwarte z Różą Thun

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/173640396887054/

Michał Pasternak

Młody działacz społeczny, interesujący się sprawami lokalnymi ziemi olkuskiej, prawem oraz gospodarką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *